Piyasalar

tr usd
USD
0.4%
15,62 TRY
tr euro
EURO
0.57%
16,35 TRY
tr gbp
GBP
0.66%
19,35 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
0.04%
1,04 TRY
bist-100
BIST
2.390,79 TRY
gau
GR. ALTIN
0.56%
916,10 TRY
tr btc
BTC
0.35%
475.912,07 TRY
tr bch
BCH
1.72%
3.189,70 TRY
tr eth
ETH
0.82%
32.387,73 TRY
tr xrp
XRP
1.49%
6,82 TRY

Emtia

Altın Alış Satış Değişim
Ons$1.825,97$1.826,32%0,12
Gümüş10,8310,84%0,37
Gram Altın915,97916,16%0,57
Çeyrek Altın1.472,731.473,04%0,57
Yarim Altın2.945,462.946,07%0,57
Tam Altın5.890,915.892,14%0,57
Ata Altın6.058,846.060,11%0,57
Reşat Altın6.045,416.046,67%0,57
Hamit Altın6.045,416.046,67%0,57
İkibuçuk Altın14.727,2914.730,36%0,57
Gremse Altın14.727,2914.730,36%0,57
Beşli Altın29.454,5729.460,72%0,57
14 Ayar Altın534,32534,43%0,57
18 Ayar Altın686,98687,12%0,57
22 Ayar Bilezik839,64839,82%0,57
Cumhuriyet Altıni6.058,846.060,11%0,57

Giriş Yap

sinek.org ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!